Psycholog

Zadaj pytanie
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Przemysław Gryczka 15:00-18:00

mgr Przemysław Gryczka – psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej im. Prof. Zdzisława Bizonia (PTTPB). Prowadzi diagnostykę, konsultacje oraz psychoterapię indywidualną dzieci (od 10 rż), młodzieży i dorosłych.
Zajmuje się: schizofrenią, zaburzeniami nastroju, depresją, szeroko pojętymi zaburzeniami lękowymi i nerwicowymi, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi (OCD), obniżoną samooceną, z osobami doświadczającymi traumy. Praca z pacjentami objęta jest stałą superwizją.

Cennik:

  • Konsultacja psychologa - od 100 zł

Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest formą pomocy skoncentrowaną na rozwiązaniu bieżących trudności pacjenta, kładzie nacisk na „tu i teraz”. Zakłada współpracę terapeuty i pacjenta. Wspólnie pracuje się nad zidentyfikowaniem i zrozumieniem problemu. W trakcie pracy terapeutycznej określa się związek, jaki istnieje pomiędzy myślami, emocjami a zachowaniem, a następnie identyfikuje się jego wpływ na codzienne funkcjonowanie. Celem pracy terapeutycznej jest zrozumienie istoty trudności i wypracowanie bardziej skutecznych niż dotychczasowe metod radzenia sobie z problemami, a tym samym poprawa jakości życia.

Korzyści jakie może przynieść psychoterapia:

  •   rozwiązanie bieżących trudności zgłaszanych przez pacjenta,
  •   polepszenie funkcjonowania w relacji z innymi ludźmi,
  •   odczuwanie większego zadowolenia z życia,
  •   wzrost rozumienia samego siebie i rozwój osobisty,
  •   poprawa samooceny i większa wiara w siebie
Zamknij
Imię i nazwisko: E-mail: Nr telefonu: Wiadomość:
Uwaga: formularz kontaktowy nie służy do umawiania wizyt, w tym celu prosimy o dokonanie rezerwacji online, kontakt telefoniczny lub osobisty.
Proszę uzupełnić wszystkie wymagane pola oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.