Psychiatra

Zadaj pytanie
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Paweł Gosek urlop

Psychiatria zajmuje się badaniem, zapobieganiem, leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych.

Kiedy warto zgłosić się na wizytę? Jeśli czujemy lęk, niepokój, mamy problemy ze spaniem, mamy stany depresyjne, myśli samobójcze, jeśli staliśmy się bardziej nerwowi, drażliwi, agresywni, mamy problem z używkami. Walczymy z uzależnieniem (leki, jedzenie, gry), mamy problemy z koncentracją ale również wtedy, kiedy odczuwamy różne objawy i dolegliwości (drżenie rąk, kołatanie serca, bóle, wzmożoną potliwość, wymioty, zawroty głowy, itp.) a wyniki badań wykluczają obecność chorób somatycznych.

 

 

Dr n. med. Paweł Gosek – Specjalista psychiatra

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ,,Prawo Medyczne, Bioetyka i Statystyka medyczna” oraz ,,Metodologia Badań Klinicznych” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

W trakcie studiów medycznych uczestnik staży szkoleniowych w USA, Japonii, Hiszpanii Współorganizator konferencji i szkoleń z zakresu zdrowia prokreacyjnego, aspektów prawnych postępowania medycznego, bioetyki. Honorowy członek stowarzyszenie studentów medycyny w Polsce (IFMSA-Poland).

W latach 2008-2009 młodszy asystent w Uniwersyteckim Szpitalu Psychiatrycznym w Aalborg w Danii. Następnie odbywał szkolenie specjalizacyjne w Klinice Chorób Afektywnych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w oddziale leczenia chorób afektywnych. Obronił pracę doktorską poświęconą diagnostyce różnicowej depresji w przebiegu nawracających zaburzeń depresyjnych. Obecnie starszy asystent w Klinice Psychiatrii Sądowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Wydaje opinie sądowo-psychiatryczne w sprawach karnych i cywilnych. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Autor publikacji naukowych i wystąpień klinicznych w czasie zjazdów i konferencji psychiatrycznych poświęconych diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych.

Interesuje się zagadnieniami diagnostyki i terapii zaburzeń nastroju, zespołów depresyjnych, depresji nawracającej, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń depresyjno-lękowych, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń snu. W swojej pracy dużo uwagi poświęca psychoedukacji, wychodząc z założenia że skuteczna terapia oparta jest na aktywnej współpracy z pacjentem.

Zamknij
Imię i nazwisko: E-mail: Nr telefonu: Wiadomość:
Uwaga: formularz kontaktowy nie służy do umawiania wizyt, w tym celu prosimy o dokonanie rezerwacji online, kontakt telefoniczny lub osobisty.
Proszę uzupełnić wszystkie wymagane pola oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.